صفحه اصلی | ارتباط با ما
     
  صفحه اصلی > خدمات دامنه > خدمات و سرویسها  
 

خدمات دامنه

   خدمات و سرویسها
   فهرست قیمتها
   سفارش دامنه
   درخواست نمدید دامنه
   درخواست انتقال دامنه
 

       یکی از معتبرترین شرکتهای ثبت دامنه در دنیا شرکت OpenSRS میباشد. علاقه مندان می توانند کلیه دامنه های مورد نظر خود را با هر نوع پسوند از طریق این شرکت و شرکت کانادایی OpenSRS ثبت نمایند. مزیت دامنه  با اصلیت OpenSRS  این امکان را به مالک می دهد که کلیه تنظیمات اعم از "Nameserver" , "Domain Profile"  و ... را در یک پانل اختصاصی  در اختیار داشته باشد. به عباریت دیگر خریدار دامنه مالک کامل دامنه می باشد و مالکیت به شرکت فروشنده دامنه بستگی نداشته یاشد. از دیگر مزایای قابل توجه  پایداری بی نظیر دامنه های ارائه شده توسط این شرکت معتبر کانادایی می باشد. همچنین با توجه به اینکه این شرکت از دیر باز کارگزار رسمی پژوهشکده فیزیک نظری در ایران می باشد کلیه دامنه های ملی با پسوند "ir" قابل ثبت می باشد.
      
خدمات زیر جهت استفاده کاربران آماده بهره برداری می باشد:
 

سفارش دامنه
 

     با استفاده از این قسمت دامنه مورد نظر  خود را چنانچه آراد باشد ابتدا رزرو و سپس ثبت نمایید. ثبت دامنه می تواند برای پسوندهای غیر "ir" یک ساله و یا بالاتر باشد و در مورد پسوندهای "ir" تنها ثبت یک ساله و پنج ساله قابل ارائه می باشد. به منظور انجام مراحل فوق از پیو ند زیر استفاده نمایید:

 

تمدید دامنه
 

      بسته به اینکه دامنه خریداری شده از طریق این شرکت یا از سایر شرکتهای ارده دهنده این خدمات بوده فرآیند  تمدید دامنه متفاوت است.  همچنین بسته به اینکه اصلیت دامنه مورد نظر ار طریق شرکت OpenSRS و یا دیگر شرکتهای خارجی ارائه دامنه  باشد نیز فرآیند مذکور متفاوت خواهد بود. به منظور انجام تمدید دامنه مورد نظر خود از  پیو ند زیر استفاده نمایید:

 

انتقال دامنه
 

      انتقال دامنه به این معنی است که اصلیت دامنه از یک شرکت ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه به شرکت کانادایی OpenSRS تغییر می یابد. هر انتقال مستلزم تمدید یکساله دامنه نیز می گردد. لازم به ذکر است بابت انتقال هیچگونه هزینه ای از کاربر اخذ نخواهد گردید و تنها هزینه مربوط به تمدید دامنه در نظر گرفته خواهد شد. به منظور انجام انتقال و تمدید دامنه مورد نظر خود از  پیو ند زیر استفاده نمایید:

 
 
 
 

صفحه اصلی | دامنه | میزبانی | سرور | طراحی صفحات وب | ارتباط با ما